Iljard Shaba

Light your event with art

Mirësevini në websiten tim!

Një koncept i ri për të bërë bashkë punët dhe shërbimet që ofroj për të gjithë të interesuarit.
Nëse ende nuk jeni të vendosur se cilin person të kontraktoni për ditën tuaj më të rëndësishme, ju ftoj t’i hidhni një sy performancave, repertorit të gjerë dhe show-t si cilësi karakterizuese. Websiti ndër të tjerash ju jep mundësinë të rezervoni shërbimet në datën që dëshironi thjesht me një klik!

Private lessons & Studio Recording

Studio muzikore ndodhet pranë Vilës Gold (afër gjimnazit “Partizani”). Ofrohen: -Mësime private. Nëse keni dëshirë dhe pasion të mësoni diçka më shumë për violinçelin apo profesionin si Dj, atëherë jeni në vendin e duhur. -Mundësi për të regjistruar këngën tuaj të preferuar. Kjo është ide shumë e mirë për ta përdorur në dasmën, fejesën apo ditëlindjen tuaj. Nëse keni menduar ndonjëherë t’i kushtoni një këngë dikujt, por keni pasur frikë se do të stononit, studioja dhe çdo paisje tjetër janë në dispozicion për t’ju shndërruar në një këngëtar të vërtetë!

Performance on Ajman Park ...

September👰💍🤵‍♂
👉Now or never!
.
.
.
What are you waiting for?🤔
#iljardshaba #celloperformer #booknow #dmfordetails
...

👉Subscribe my You Tube Channel for amazing cello covers!🎼
.
.
.
#youtube #mychannel #iljardshaba #iljardshabaperformance🎻 #cellocovers
...

Book me for amazing cello performances! 🎻
.
.
.
#iljardshaba #celloplayer #cellolove #celloshow #booknow
...

Kush tha që tek tarraca e shtëpisë nuk mund të bëjmë festa të bukura?🤔
Në këtë rast ofrojmë:
-Ndriçim profesional
-Shërbim Dj
-Bokset&audio tepër cilësore për ambiente të hapura!
DM for more information!📩
...

For unique wedding lighting ideas contact us!☎️ 🥰
.
.
.
#artevent
#justthebest
#professionallighting
#profesionallightingservices
#weddingday
#weddingceremony👰
...

Do martohesh këtë verë?🥰
📞Na kontakto dhe për atmosferën mendojmë ne!
.
.
.
#dj #wedding #lighting #audio #fireworks💥 #studiorecords
...

DM for more information!
.
.
.
#dasmaime
#perfectwedding
#bookyoureventwithus
...

PER HERE TE PARE NE SHQIPERI😍
SHOW ME PISTOLETA ME CO2 TE FTOHTE
Ekskluzivisht për çiftin! 🔥
.
.
.
Na kontakto për detajet e shërbimit!
...

Ndriçimi i duhur do i japë tjetër atmosferë dasmës suaj! 💡🔵
Ne e realizojmë dukë plotësuar të gjitha kërkesat dhe dëshirat tuaja!
.
.
.
#ndricim
#ndricimprofesional
#shadesofblue💙
...

Disa arsye përse duhet të na zgjidhni ne për dasmën tuaj🥰
.
.
.
#dasmaime
#shërbimedasme
#ndricim
#audio
#dj
#tymuese
#fishekzjarre
...

Kërcimi i çiftit bëhet i paharrueshëm nëse keni:
-Muzikën e duhur 🎵
-Audio & ndriçim profesional🔊
-Fishekzjarre🎆
- Tymuese🧯
Na kontaktoni dhe për të gjitha këto mendojmë ne 📞📞
#dasmaime
#perfectwedding
#itdoesexist💖
...

Tymueset dhe fishekzjarret janë elementet që do ia shtojnë madhështinë ditës suaj më të bukur!💏
Na kontakto për detajet dhe çmimet e shërbimit!
.
.
.
#dasmaime
#perfectwedding
#loveisintheair❤️
...

Ndriçimi i duhur e shndërron sallën e dasmës suaj, nga të zakonshme në të jashtëzakonshme!🥰
.
.
.
#dasmaime #ndriçim #audio #tymuese #fishekzjarre #perfectwedding
...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.

Produksione nga Iljardi

Risi & inovacion

Për herë të parë në Shqipëri kam vendosur të fus një shërbim të ri, ideale për të gjitha çiftet që kanë vendosur të martohen këtë vit.Për herë të parë në Shqipëri kam vendosur të fus një shërbim të ri, ideale për të gjitha çiftet që kanë vendosur të martohen këtë vit.

Show-n me pistoleta me CO2 (dioksid karboni) të ftohtë. Adrenalinë, emocion, ndjesi unike! Duhet ta provoni për ta kuptuar. 

Prenoto

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar